[AKTUALIZACJA] Koronawirus: zgony mieszkańców powiatu - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

W ostatnim okresie sytuacja epidemiczna w powiecie żywieckim znacznie się poprawiała. Piątek przynosi jednak złe wieści.

Koronawirus 4

 Śląski Urząd Wojewódzki informuje w internetowym komunikacie, że od wczoraj godz. 17.30 w województwie śląskim zmarło 6 osób, zakażonych koronawirusem. Wśród nich dwoje mieszkańców naszego regionu. W szpitalu w Cieszynie zmarła 70-letnia kobieta, a w szpitalu w Tychach 67-letni mężczyzna. Oboje z powiatu żywieckiego.

*AKTUALIZACJA: Po południu Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Żywcu informuje już o trzech przypadkach zgonów osób, u których zdiagnozowano koronawirusa. To dwoje mieszkańców gminy Czernichów i jedna osoba z gminy Świnna. Ilość zakażonych w ostatniej dobie, to dwie osoby, a więc mniej niż zgonów.

Udostępnij

0
0
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę