Znęcał się nad rodziną - zatrzymany przez policję - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Informację o sytuacji policjanci z żywieckiej KPP otrzymali pod koniec ubiegłego tygodnia. Jak wynikało z materiałów sprawy, 38-letni mieszkaniec naszego miasta, od ponad dwóch lat znęcał się psychicznie nad swoją 76-letnią matką oraz ojczymem.

Znęcał się nad rodziną copy

 W czasie awantur, które wszczynał ,wyzywał ich słowami wulgarnymi oraz wielokrotnie groził zabójstwem. Zebrany materiał dowodowy pozwolił śledczym na zatrzymanie 38-latka. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Usłyszał zarzut znęcania się nad matką oraz ojczymem a także gróźb karalnych, które kierował pod adresem swojej siostry. Na wniosek śledczych i prokuratora sąd tymczasowo go aresztował na okres trzech miesięcy. W więzieniu może spędzić nawet 5 lat.

Udostępnij

0
-1
1
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę