W Rajczy zatrzymano recydywistę - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nawet 15 lat w więzieniu może spędzić 41-letni mieszkaniec powiatu żywieckiego. Mężczyzna włamywał się do domów i kradł sprzęt elektroniczny. Został zatrzymany przez policjantów z Rajczy. Po nocy spędzonej w policyjnym areszcie usłyszał zarzuty. Jak się okazało, niedługo wcześniej opuścił mury więzienia.

policja

Od jakiego czasu na terenie podległym pod komisariat policji w Rajczy dochodziło do włamań i kradzieży. Liczne wykonane przez policjantów czynności wskazywały na to, że włamań mógł dokonać 41-letni mieszkaniec powiatu żywieckiego. Mężczyzna został zatrzymany. Po nocy spędzonej w policyjnym areszcie usłyszał zarzuty. Jak wynika z akt sprawy, 41-latek od września do listopada br. czterokrotnie włamywał się do domów oraz dokonał kradzieży. Wartość skradzionego przez niego mienia to kwota ponad 5 tys. zł. Policjanci odzyskali większość z tych przedmiotów. Wczoraj, na wniosek śledczych i prokuratora, sąd podjął decyzję o jego tymczasowym aresztowaniu. Mężczyzna krótko cieszył się wolnością, bowiem jak ustalili śledczy, mury aresztu opuścił we wrześniu br. Odbywał tam wyrok za wcześniej popełnione przestępstwa. Z uwagi na fakt, że włamań i kradzieży dopuścił się w warunkach recydywy, w więzieniu może spędzić nawet 15 lat.

 

Udostępnij

1
+1
0

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę