Śmierć w płomieniach - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Wczoraj, kilkanaście minut przed północą, na terenie powiatu żywieckiego doszło do tragicznego pożaru.

Pozar w Zlatnej

Zdarzenie miało miejsce w Złatnej. Dwie osoby - małżeństwo: 66-letni mężczyzna i 63-letnia kobieta, poniosły śmierć. Przybyli na miejsce zdarzenia strażacy zastali drewniany dom cały w płomieniach. Natychmiast przystąpili do gaszenia pożaru. Podczas akcji syn poszkodowanych, który uciekł z płonącego budynku jeszcze przed przybyciem jednostek straży pożarnych, poinformował że w budynku znajdują się jego rodzice. Strażacy w aparatach powietrznych weszli do zadymionych pomieszczeń i odnaleźli dwa zwęglone ciała. Przybyły na miejsce pożaru lekarz stwierdził zgon tych osób. W wyniku pożaru spaleniu uległ cały dom wraz z wyposażeniem.

W akcji ratowniczej, która trwala prawie pięć godzin, uczestniczyło siedem załóg straży pożarnej – 41 strażaków. Akcja trwała prawie pięć godzin.

Udostępnij

2
+2
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę