Twój podpis wart miliony - wsparcie inicjatywy - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

To  inicjatywa uchwałodawcza mieszkańców w województwach śląskim i małopolskim, dotyczącej rewitalizacji linii kolejowej nr 97 Żywiec – Sucha Beskidzka. Projekt może być poddany pod głosowanie sejmiku, ale najpierw....

Projekt linia kolejowa

Stowarzyszenie Kolej Beskidzka organizuje zbiórkę podpisów pod projektem uchwały, dotyczącej apelu o rewitalizację linii kolejowej Żywiec - Sucha Beskidzka ze środków Unii Europejskiej. O przedsięwzięciu pisaliśmy już TUTAJ.

Wasza pomoc, w postaci pisemnego poparcia tej inicjatywy będzie dla naszego regionu niezwykle cenna, a wręcz bezcenna, ponieważ teraz to od nas wszystkich zależy powodzenie rewitalizacji linii kolejowej Żywiec - Sucha Beskidzka. Zobaczcie - jeden podpis to tylko 10 sekund, a znaczenie dla przyszłości transportu w regionie - bezcenne.

Jak to zrobić? Możecie udostępnić ten post, wydrukować listę i zebrać podpisy od bliskich i przyjaciół w Województwie Śląskim i Małopolskim. Potrzebnych jest co najmniej 1000 podpisów mieszkańców każdego z województw.

Do dzieła

Jeżeli jesteś mieszkańcem województwa śląskiego: 

w celu wsparcia naszej inicjatywy prosimy pobierz listę poparcia, która jest dostępna tutaj Lista_poparcia_śląskie, wydrukuj ją i zbierz podpisy na liście od znajomych (prosimy nie wypełniaj pola Lp). Wypełnioną listę poparcia wyślij w oryginale na adres: „Stowarzyszenie Kolej Beskidzka” ul. Dworcowa 52, 34-300 Żywiec, z dopiskiem „Inicjatywa Uchwałodawcza”. Pamiętaj, że nie musisz zebrać kompletu podpisów, dla nas się liczy każdy jeden.

Prosimy pamiętaj, że każdej osobie, która udziela poparcia winien być udostępniony projekt uchwały, który znajduje się tutaj PROJEKT_Uchwała_Apel_Śląskie

Jeżeli jesteś mieszkańcem województwa małopolskiego:

W celu wsparcia naszej inicjatywy prosimy pobierz listę poparcia, która jest dostępna tutaj Lista_poparcia_malopolskie, wydrukuj ją i zbierz podpisy na liście od znajomych (prosimy nie wypełniaj pola Lp). Wypełnioną listę poparcia wyślij w oryginale na adres: „Stowarzyszenie Kolej Beskidzka” ul. Dworcowa 52, 34-300 Żywiec, z dopiskiem „Inicjatywa Uchwałodawcza”. Pamiętaj, że nie musisz zebrać kompletu podpisów, dla nas się liczy każdy jeden.

Prosimy pamiętaj, że każdej osobie, która udziela poparcia winien być udostępniony projekt uchwały, który znajduje się tutaj PROJEKT_Uchwała_Apel_Małopolskie

Udostępnij

11
+11
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę