Łękawica z wodociągiem i kanalizacją - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

W Łękawicy zacznie się niebawem budowa sieci wodociągowej i kanalizacyjnej.

Kanalizacja Lekawica - Darmowy bank zdjec

- Informuję, że w 2018 roku Gmina Łękawica złożyła wniosek o dofinansowanie zadania w zakresie m.in. budowy sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej, który został pozytywnie oceniony. Obecnie czekamy na wybór wniosku do dofinansowania ze środków Unii Europejskiej i podpisanie umowy z dysponentem środków tj. z Urzędem Marszałkowskim Województwa Śląskiego.” - mówi wójt gminy Łękawica Tadeusz Tomiczek.

Planowany termin rozpoczęcia robót to lipiec 2019 r. W pierwszej kolejności wykonawca będzie realizował tzw. krótkie odcinki sieci, prowadzące do istniejących budynków.

- W związku z faktem, iż projekt ten jest dość obszernym opracowaniem, przygotowano dla Państwa wyciąg z projektu czyli tzw. mikroprojekty przyłączenia do sieci. Po odbiór projektów proszę się zgłaszać do Urzędu Gminy w Łękawicy - dodaje wójt.

Oprac. MG.

Udostępnij

2
+1
1

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę