W święta kolejką? Gdzie i kiedy - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Pogoda w nadchodzące Święta Wielkanocne ma zachęcać do spędzania czasu na świeżym powietrzu. Takie są prognozy. Będzie możliwość skorzystania z beskidzkich kolei linowych. Które z nich będą czynne i jak długo?

Kolejka skrzyczne

Wyciągi przechodziły w ostatnich tygodniach obowiązkowy przegląd techniczny. Są już po nim, albo będą lada moment. Większość z nich kursować będzie w święta w pełnym wymiarze godzin. Poniżej prezentujemy dokładny harmonogram.

W Niedzielę Wielkanocną nie skorzystamy z kolejki na Szyndzielnię, będzie nieczynna. W pozostałe dni kursować będzie od godz. 9.00 do 17.30.

W związku z wiosennym przeglądem kolejką na linową na Dębowiec wyjedziemy od poniedziałku 22 kwietnia od godz. 10.00 do 18.00.

Po obowiązkowym przeglądzie funkcjonowanie począwszy od soboty 20 kwietnia wznawia kolej kanapowa na Skrzyczne. W nadchodzących dniach świątecznych kolej COS-OPO w Szczyrku funkcjonować będzie według harmonogramu:

20 kwietnia (sobota) – 22 kwietnia (poniedziałek): 9.00 pierwszy wyjazd koleją (wyjątkowo w niedzielę 10.00), 17.00 – ostatni zjazd ze Skrzycznego, 17.30 – ostatni zjazd z Jaworzyny. W kolejne dni harmonogram będzie podobny. Kasa czynna będzie każdorazowo w godzinach od 9:00 do 17:00.

Szczyrk Mountain Resort zaprasza od soboty 20 kwietnia. Kolej gondolowa będzie kursowała w godz. 9:00-17:00. Ostatni zjazd z Hali Skrzyczeńskiej o godz. 17:00.

Zimowemu przeglądowi poddana była też kolej linowa na Czantorię. W pełnym wymiarze, po kontroli, wyciąg rusza od piątku 19 kwietnia. W Niedzielę Wielkanocną na Czantorię będzie można wyjechać w przedziale godzinowym 10.00 – 16.30. W pozostałe dni czynna będzie od 8.30 do 16.30.

Przegląd kolejki linowo – terenowej na Żar zakończył się 5 kwietnia. W Święta Wielkanocne kursować będzie w godzinach 9.00 – 18.00 (wszystkie dni).

Udostępnij

1
+1
0

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę