Dworzec kolejowy w Węgierskiej Górce do wynajęcia - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Po szkole w Rycerce Górnej Kolonii do sprzedaży znalazła się kolejna w ostatnim czasie w ofercie charakterystyczna nieruchomość. Tym razem chodzi o budynek dworca kolejowego w Węgierskiej Górce. Nie pierwsza to próba zmiany jego przeznaczenia i wynajmu.

dworzec WG

 To propozycja działu nieruchomośći PKP SA, która to spółka chce wynająć ten obiekt. Posiada on łączną powierzchnię użytkową 199,00 m2. Obiekt zlokalizowany jest przy ul. Kolejowej 4. Budynek jest po remoncie, w trakcie którego została wymieniona stolarka okienna i drzwiowa oraz odnowiona została elewacja budynku.

Jak można przeczytać w ofercie PKP:

"Nieruchomość z dużym potencjałem rozwojowym, do korzystania przez najemcę oddane są przestronne pomieszczenia wymagające odświeżenia oraz ewentualnego remontu lub adaptacji. Dworzec usytuowany jest w ścisłym centrum Węgierskiej Górki, w bliskim sąsiedztwie obiektów handlowych, szlaków turystycznych, wyciągów narciarskich oraz obiektów zabytkowych. Do budynku przynależy parking. Z uwagi na atrakcyjną lokalizację cechującą się dużym zainteresowaniem turystycznym oraz rekreacyjnym, obiekt idealne nadaje się pod działalność gastronomiczną oraz bazę noclegową.Zapraszamy osoby poszukujące idealnego miejsca pod działalność gospodarczą. Staramy się indywidualnie podchodzić do każdego klienta i jego potrzeb. Oględziny nieruchomości możliwe są po  wcześniejszym uzgodnieniu terminu. "

Cena: do negocjacji.

Tryb najmu: przetarg/negocjacje.

Powierzchnia gruntu: nie dotyczy.

Status przetargu: w przygotowaniu.

Liczba budynków/lokali: 1.

Kontakt: Donata Chmielorz
+48 502 203 351
donata.chmielorz@pkp.pl
40-012 Katowice, ul. Dworcowa 3

Udostępnij

1
+1
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę