Teledysk na stokach w Złatnej - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Żywiecczyzna była miejscem kręcenia teledysku piosenkarki z Krakowa.

Obraz filmowy do autorskiego singla Julii Mii pt. "Trapped" kręcony był w Złatnej. Jego premiera miała miejsce końcem maja. Klip znajdziecie pod tekstem.

Julia Mii zadebiutowała w wieku lat szesnastu, występując w disneyowskim reality show pt. "My Camp Rock", gdzie jej umiejętności doceniło jury w składzie: Adam Sztaba, Robert Amirian oraz Reni Jusis. Jako zwyciężczyni telewizyjnego programu, dostała przywilej nagrania teledysku, który następnie emitowany był przez długi okres czasu w Disney Channel, przez co jej głównymi odbiorcami stali się młodzi ludzie.

W życiu Julii przyszedł również czas na debiut aktorski. Została zaproszona do wzięcia udziału w międzynarodowym projekcie Disney'a "Friends for change", dla którego nagrała kilka spotów reklamowych, których główną ideą było zachęcanie młodych ludzi z całego świata do dbania o środowisko.

W 2010 roku, Julia Mii wzięła udział w programie "Bitwa na głosy", w którym wspierała drużynę braci Golec. Jednak jednym z większych osiągnięć był występ w "Must be the music", gdzie w duecie z krakowskim gitarzystą Witkiem Niedojadło, dotarła do półfinału, stając się faworytką niejednego jurora i zostając ogłoszoną najczyściej śpiewającą uczestniczką drugiej edycji programu. 
Tego samego roku, Julia została zaproszona na Miss Polski Nastolatek w Płocku (TV4), gdzie wraz z Marcinem Nowakiem z agencji IQART wykonała utwór pt. "Breaking free", a tego samego wieczoru podczas wyborów Miss Supranational, piosenkę "Africa" z pomocą m.in Leszka Stanka, Magdy Femme czy zespołu Believe. Po kilku miesiącach pracy nad głosem przyszedł w końcu czas na singiel (muzyka: Marcin Nierubiec, słowa: Marta Jakubowska) zatytułowany "Wracam", który otrzymał wiele pochlebnych opinii. 5 stycznia 2018 roku odbyła się premiera filmu pt."Studniówk@" w reżyserii Alessandro Leone, w którym utwór "Wracam" towarzyszył jednej ze scen.

22 maja 2018 roku w sieci pojawił się pierwszy autorski utwór Julii Mii wraz z klipem zatytułowany 'Trapped' (słowa: Julia Mii, muzyka: Julia Mii, Witek Niedojadło, Kuba Zaborski, aranżacja: Adam Drzewiecki). Jest to piosenka w klimacie akustycznym z domieszką elektroniki. Elektronika ta nadaje jej głębi i przestrzeni w taki sposób, by słuchacz z każdym kolejnym wersem mógł poczuć, jakby otwierał coraz to nowsze, stworzone z dźwięków i brzmień, drzwi. Słowa tego utworu są bardzo osobiste, jednak zagłębiając się w wykorzystane w tekście metafory, każdy może interpretować je we własny sposób.

Udostępnij

4
+4
0

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę