"Janosik" na kwarantannie - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Kilka dni temu w Warszawie protestowali artyści i pracownicy kultury. Przy okazji można było usłyszeć wiele słów o trudnej sytuacji tej branży, ciągnącej się od wczesnej wiosny. Dziś nadszedł kolejny cios.

Kino janosik janosk zbój

 Premier Mateusz Morawiecki, w ramach walki z COVID-19, zapowiedział na dzisiejszej konferencji zamknięcie od soboty instytucji kultury, w tym kin. W oczywisty sposób ten stan dotyczy też żywieckiego Kina Janosik, które (według stanu na dziś) nieczynne będzie do 29 listopada. 

"Będą zwroty"

"Bilety na seanse i wydarzenia odbywające się w terminie od 7 do 29 listopada br. zakupione w formie elektronicznej zostaną automatycznie zwrócone, a środki przelane na rachunki bankowe, z których dokonano zakupu.

Kasy prowadzonych przez Instytucję Filmową Silesia Film Kina Kosmos, Kina Światowid, Kinoteatru Rialto w Katowicach oraz Kina Bałtyk w Raciborzu i Kina Janosik w Żywcu w podanym powyżej terminie będą zamknięte.

Bilety zakupione w kasach kin należy zawracać w terminie do dnia 10 grudnia br. wysyłając e-mail na adres: faktury@silesiafilm.com wraz z następującymi danymi :

- dane osoby która zakupiła bilet

- numer rachunku bankowego, na który mamy dokonać zwrotu,


- zdjęcie/skan biletów i paragonów

Jednocześnie zwracamy się z prośbą o śledzenie naszych mediów społecznościowych oraz stron kin i strony Filmowa.net, gdzie na bieżąco będziemy informować o aktualnych zmianach." - czytamy na stronie społecznościowej kina.

Można się zastanowić, czy nie powinno być tutaj analogii do skupu chryzantem od ich hodowców i sprzedawców, po ostatnim i jeszcze później zapowiedzianym zamknięciu cmentarzy.  

Udostępnij

2
+2
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę