Piknik dla Dominika. Udostepniajcie! - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

W niedzielę 27 maja o godz. 12.00 przy kościele w Krzyżowej (gmina Jeleśnia) odbędzie się kolejny piknik charytatywny dla Dominika Mrowca z Krzyżówek.

Kiermasz w Krzyżowej

Biorąc udział w imprezie będzie można pomóc 11-letniemu Dominikowi, który jest po przeszczepie szpiku i potrzebuje dalszego wsparcia w terapii po przebytej białaczce. Organizatorzy zapowiadają wiele atrakcji, między innymi muzykę na żywo z udziałem kapeli góralskiej „Sokoły”, wspólny grill, kiermasz ciast, liczne niespodzianki dla dzieci i dorosłych oraz konkursy. Chętni będą mieli również możliwość skorzystania z przejażdżki quadem dzięki zaangażowaniu Ochotniczej Straży Pożarnej. Akcja została zainicjowana przez mieszkańców Krzyżowej i Krzyżówek, ale każdy może włączyć się w organizację pikniku. Zebrane fundusze w całości zostaną przekazane na dalsze leczenie Dominika.

O bohaterskiej walce Dominika Mrowca z chorobą oraz zaangażowaniu mieszkańców Krzyżowej w pomaganie mu pisaliśmy już wielokrotnie. O jednym z wcześniejszych kiermaszów można przeczytać TUTAJ.

Udostępnij

8
+8
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę