Obronił tytuł Mistrza Polski - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Bielszczanin mieszkający obecnie w Żywcu, Bartłomiej Wawak, zaliczył bardzo dobre występy podczas rozgrywanych w weekend w Mrągowie Mistrzostw Polski w Kolarstwie Górskim.

Wawak MP

 Wawak drugi rok z rzędu został indywidualnym mistrzem kraju w kategorii OPEN, a do kolekcji dołożył sobotni triumf drużynowy z grupą Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team.

"Tytuł Mistrza Polski obroniony ‼️ To były naprawdę emocjonujące Mistrzostwa, ponieważ w pierwszy dzień udało się nam zdobyć tytuł Mistrzowski drużynowo i przez kolejne 2 dni zbierać praktycznie same złote medale. Jeśli chodzi o mój wyścig największym wyzwaniem dla mnie była moja alergia, która w dużym stopniu obciążyła mój organizm, jednoczenie duże ilości piasku, na którym nie czuje się dobrze. Po starcie udało mi się uzyskać 30-40 sekundową przewagę, dzięki czemu mogłem kontrolować wyścig aż do mety." - dzielił się wrażeniami kolarz na swojej stronie społecznościowej.

My zapraszamy ponownie do lektury wywiadu z Mistrzem. Znajdziecie go TUTAJ

Udostępnij

6
+5
1

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę