Otwarto kolejną trasę dla rowerzystów - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

W ośrodku Szczyrk Mountain Resort przybywa ich ostatnio dużo.

5trasa rowerowa szczyrk

 Nowa trasa w Szczyrku otrzymała nazwę Hip HopA (Air). Przeznaczona jest dla rowerzystów górskich początkujących i średnio zaawansowanych. Jej długość to 2,3 km, średnie nachylenie 8,4%, a spadek to 193 m.

Zaczyna się na Zbójnickiej Kopie (1205 m n.p.m.), przy górnej stacji kolejki kanapowej pomiędzy Skrzycznem a Małym Skrzycznem, a kończy się na Hali Skrzyczeńskiej.

Nawierzchnia docelowo będzie utwardzona pełna elementów, na których zaawansowani rowerzyści będą mogli sobie poskakać. Jest to górna sekcja trasy „Hip Hopa Flow”, która posiada trochę większy spadek i jest nieco trudniejsza. Pozwala jednak na wolniejszy i bezpieczny przejazd bez skakania. Na początek trasy rowerzyści mogą dostać się kolejką kanapową na Zbójnicką Kopę, która jest przystosowana do przewożenia rowerów. Z trasy Hip HopA można płynnie przejechać na te, które istnieją w Szczyrku od sierpnia.

Udostępnij

1
+1
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę