Powstaje lodowisko - na Rynku - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Jak już powstanie, korzystanie z niego ma być darmowe.

lodowusko rynek

Od 15 grudnia do 23 lutego 2020 r. w Żywcu będzie funkcjonować lodowisko. W tym roku, w odróżnieniu od lat poprzednich nie będzie zlokalizowane w amfiteatrze Pod Grojcem, lecz na Rynku.

"Bardzo dobra wiadomość dla fanów jazdy na łyżwach jest taka, że korzystanie z lodowiska będzie bezpłatne! Obok lodowiska będą zlokalizowane boksy, gdzie będzie znajdować się przebieralnia oraz wypożyczalnia łyżew. Wypożyczenie łyżew będzie kosztowało 6 złotych, zaś klienci mBanku zapłacą za wypożyczenie łyżew złotówkę. Osoby, które mają swoje łyżwy jeżdżą za darmo!" - przekazał A. Szlagor na za pośrednictwem swojej strony społecznościowej.

Udostępnij

7
+3
4

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę