Będzie w Żywcu casting do seriali - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Chcesz zagrać w "Pamiętnikach z wakacji" albo w "Dlaczego ja"? A może w innym z seriali, produkowanych przez TAKO MEDIA? Firma ta zaprasza na casting do nowych produkcji telewizyjnych. Odbędzie się on w Żywcu.

 Możliwość przeżycia przygody, zobaczenia jak powstaje serial od kulis, a zarazem casting odbędzie się w Żywcu 10 czerwca w godzinach od 13.00 do 19.00. Dokładne miejsce zostanie podane w terminie późniejszym. Organizatorzy szukają osób będących amatorami, które nie brały jeszcze udziału w tego rodzaju konkursie, bez względu na płeć, wiek czy aparycję. Bliższe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 661 243 179.

Udostępnij

6
+5
1

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę