40 lat temu zginęli - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Na przyszły tydzień przypada 40. rocznica największej drogowej katastrofy na Żywiecczyźnie, która uważana jest za drugą najbardziej tragiczną katastrofę lądową w Polsce.

Wilczy jar 2

Burmistrz Żywca Antoni Szlagor i Dyrekcja Zakładu Górniczego „Brzeszcze” zapraszają na uroczystość upamiętniającą 40-tą rocznicę katastrofy autobusowej w Wilczym Jarze. Uroczystość ta rozpocznie się 15 listopada 2018 roku o godzinie 10:00 Mszą Świętą w Kościele p.w. Maksymiliana Kolbego w Żywcu- Oczkowie, a następnie będzie kontynuowana przy tablicy upamiętniającej ofiary katastrofy w Wilczym Jarze.

Dla osób zainteresowanych uczestnictwem w tym wydarzeniu zostanie podstawiony specjalny autobus, który odjedzie z przystanku MZK przy ul. Zamkowej o godz. 9.30.

Przy tej okazji przypominamy o filmie dokumentalnym, opowiadającym o tym wypadku. Można go znaleźć TUTAJ.

 

Udostępnij

6
+4
2
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę