Ukraińcy z wędkami - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Jak wiadomo, nieznajomość prawa szkodzi i bywa nieopłacalna.

Ukraincy wedkarze 2

Od dłuższego czasu w naszym regionie przybywa osób zza wschodniej granicy szukających pracy. Jak informują władze związku wędkarskiego, w ramach wolnego czasu goście z Ukrainy często oddają się pasji wędkowania w wodach Okręgu Polskiego Związku Wędkarskiego Bielsko-Biała.

"Niestety pewnie nieświadomie popełniają wykroczenia z cyklu "brak uprawnień do wędkowania". Taki przypadek strażnicy ujawnili w ubiegłą niedzielę. Sprawa zakończyła się mandatem (płatnym na miejscu ze względu na to że cudzoziemiec) a szkoda bo koszt mandatu to połowa składki całorocznej dla obcokrajowca. Apelujemy o zapoznanie się z zasadami wędkowania panującymi na naszym terenie. Zasady są zasadami." - przekazał za pośrednictwem swojej strony społecznościowej nasz okręg wędkarski. 

Udostępnij

20
+17
3
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę