Piknik na moście kolejowym - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Tylko czujność mechanika pozwoliła uniknąć tragedii.

Most kolejowy 2

 Stowarzyszenie Kolej Beskidzka informuje o niebezpiecznym zdarzeniu, jakie miało miejsce wczoraj o godz. 17.24 na moście kolejowym w Żywcu.

"Pociąg Intercity rel. Zakopane - Warszawa zmuszony był do awaryjnego hamowania po tym, jak grupa młodych ludzi z rowerami postanowiła urządzić sobie wakacyjny piknik właśnie na moście kolejowym. Tylko czujność mechanika pozwoliła uniknąć tragedii. Na miejsce został wezwany patrol policji.

Przypominamy, że obiekty kolejowe stanowią tzw. tereny zamknięte i zabronione jest przebywanie w ich obszarze osób postronnych.
Przypominamy, że na linii Żywiec - Sucha Beskidzka aktualnie kursują pociągi wakacyjne oraz specjalne zamknięte kursy techniczne. Wkrótce, w związku z planowanymi pracami remontowymi na linii mogą kursować pojazdy techniczne, z różną częstotliwością oraz o różnych porach. Bezwzględnie apelujemy o przestrzeganie przepisów, gdyż na obszarze tym będą wzmożone patrole policji oraz Straży Ochrony Kolei." - przekazuje stowarzyszenie za pośrednictwem swojej strony społecznościowej. 

 

Udostępnij

9
+9
0

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę