Zagrożona szkoła w Ujsołach. Prawdziwy alarm? - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Dziś o godz. 13.55 strażacy zostali wezwani do szkoły w Ujsołach. Powodem wezwania był e-mail, w którym ktoś twierdził, że w budynku został podłożony ładunek chemiczny.

Ujsoly ops bomba

Po dojeździe druhowie z OSP Ujsoły otrzymali polecenie zabezpieczenia miejsca zdarzenia, zgromadzenia informacji na temat ewakuacji i oczekiwania na Policję oraz zastęp z Jednostki Ratowniczo Gaśniczej. Po około 20 minutach zjawił się patrol policji wraz z zastępem GBA z JRG Żywiec.

"Naszym zadaniem wraz ze strażakami z żywca było zabezpieczenie miejsca zdarzenia na czas działań policyjnych specjalistów. Po rozpoznaniu Policja nie stwierdziła zagrożenia a my wraz ze strażakami z JRG mogliśmy spokojnie wrócić do remizy i koszar. Działania trwały do godziny 16:00." - informuje KSRG OSP Ujsoły. 

Udostępnij

0
0
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę