Zagraj w "Zabłocie" - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Zabłocie – lewobrzeżna część Żywca, stała się dla zespołu Żywieckiej Fundacji Rozwoju, inspiracją do kolejnych działań na rzecz społeczności lokalnej.

Gramy w Zablocie

Wybór miejsca jest oczywiście nieprzypadkowy. Tam mieści się siedziba fundacji, tam pracują, tam spędzają niekiedy czas wolny i tam cześć z nich mieszka. Pomysł, aby na terenie Zabłocia właśnie opracować i wdrożyć PAL, czyli program aktywności lokalnej, pojawił się w ich głowach, gdy tylko okazało się, że mogą takie działania realizować organizacje pozarządowe. Napisali więc wniosek, myśląc o tym co ciekawego i konstruktywnego mogą wspólnie z mieszkańcami i dla mieszkańców zrobić – oczywiście w Zabłociu.

- Nasz projekt nosi tytuł: "Zapraszamy do Zabłocia - zaPALamy do działania!” – i pod tym właśnie hasłem będziemy zapraszać Mieszkańców i Mieszkanki w różnym wieku do udziału oraz współpracy w wydarzeniach, warsztatach, koncertach i konkursach grantowych. Będzie się działo! Aby łatwo było zidentyfikować nasz projekt zaprosiliśmy do współpracy żywiecką artystkę Joannę Zając-Slapnicar, która zaprojektowała grafikę ilustrującą nasze działania.

Po ciężkim dla Wszystkich okresie izolacji i profilaktyki COVID-19 możemy podjąć ostrożne działania plenerowe. Zapraszamy do udziału w I grze miejskiej pn. "Gramy w Zabłocie".

Gra odbędzie się 1 czerwca 2021 (wtorek) w godz. 15:00-19:30, planszą gry będzie Żywiec-Zabłocie, a drużyny liczyć mogą od 3 do 4 osób. Wypełnienie karty zgłoszenia jest warunkiem wzięcia udziału w grze. O zakwalifikowaniu drużyny do udziału w grze decyduje kolejność́ zgłoszeń (w I edycji udział weźmie 10 drużyn). Drużyny zakwalifikowane do udziału zostaną poinformowane mailowo i telefoniczne przez Żywiecką Fundację Rozwoju (organizatora gry) - wyjaśnia Anna Jafernik z Żywieckiej Fundacji Rozwoju.

Formularz zgłoszeniowy oraz regulamin gry oraz zasady uczestnictwa można znaleźć na:

https://zfr.org.pl/co-robimy/projekty-aktualne/PAL/dzialania-srodowiskowe

 

Udostępnij

2
+2
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę