Nastolatki zagrożone? Pedofil czy ekshibicjonista? - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Niepokojące sygnały, świadczące o całkiem niedawnym zagrożeniu dla nieletnich, dotarły z naszej okolicy. 

policja

Doszło do dwóch podejrzanych zdarzeń. Jedna z dziewcząt stała przy głównej drodze, w Żywcu Oczkowie. Zatrzymał się samochód osobowy na rejestracjach powiatu suskiego. Zapytał o coś, więc dziewczynka podeszła bliżej. Próbował ją wciągnąć do samochodu, ale zdążyła się wyrwać i uciec. Drugi przypadek, o jakim pisze Żywiecka Kronika Beskidzka, miał wystąpić tego samego dnia w Łękawicy. W przypadku obu sytuacji rodzice dziewcząt powiadomili policję.

- Obecnie funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Gilowicach prowadzą postępowanie wyjaśniające w sprawie z art. 200 par. 4 KK, w celu ustalenia i znalezienia sprawcy zdarzenia oraz inne czynności związane ze sprawą. Tyle możemy przekazać na chwilę obecną – powiedziała na Mirosława Piątek, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Żywcu.

  • Art. 200 Kodeksu Karnego § 4. Karze określonej w § 3 podlega, kto w celu swojego zaspokojenia seksualnego lub zaspokojenia seksualnego innej osoby prezentuje małoletniemu poniżej lat 15 wykonanie czynności seksualnej.

Udostępnij

8
+4
4
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę