Oszukał pracowników banków - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Policjanci z Rajczy zakończyli postępowanie prowadzone przeciwko dwóm mieszkankom powiatu żywieckiego. Kobiety wprowadziły w błąd pracowników banków i uzyskały kredyty, których następnie nie spłacały. Suma zaciągniętych przez nie zobowiązań to kwota blisko 30 tys. zł. Akt oskarżenia w tej sprawie wpłynął już do żywieckiej prokuratury. Obu kobietom grozi kara nawet 8 lat więzienia.

Karta płatnicza

 Policjanci z Rajczy otrzymali informację, że dwie mieszkanki powiatu żywieckiego najprawdopodobniej celowo wprowadziły w błąd pracowników banków i zaciągnęły pożyczki, których później nie spłacały. Śledczy rozpoczęli w tej sprawie postępowanie i gromadzili materiał dowodowy. Jak wynika z akt sprawy, 39-latka i jej 67-letnia koleżanka w dwóch bankach zaciągnęły pożyczki, zatajając przed pracownikami banku fakt, że jedna z nich nie miała zdolności pożyczkowej. Podczas rozmowy telefonicznej z pracownikiem banku, 39-latka podawała się za straszą koleżankę i gwarantowała możliwość i zamiar spłaty pożyczki. Kobiety uzyskały w ten sposób blisko 30 tys. zł. Jednak z zaciągniętego zobowiązania nie wywiązały się i nie spłacały pożyczki. Obie usłyszały zarzuty. Za popełnione przestępstwo grozi mi kara nawet 8 lat więzienia.

Udostępnij

1
+1
0

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę