Przyjmą zużyte opony. Za darmo - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Długi weekend dostarczy możliwości nie tylko dla wypoczynku, ale też na przykład pozbycia się zużytych opon. Gdzie? Sprawdźcie.

W dniach 30 kwietnia (poniedziałek), 2 maja (środa) i 4 maja (piątek) Eco Team Service Sp. z o.o. organizuje nieodpłatną zbiórkę zużytych opon. Opony przyjmowane będą za budynkiem Urzędu Gminy w godzinach od 7.00 do 15:00.

W ramach zbiórki opony będą odbierane wyłącznie od osób prywatnych, nieprowadzących działalności gospodarczej, zameldowanych na terenie Gminy Łodygowice (ważne zabranie dowodu tożsamości). Limit na jedną nieruchomość wynosi 8 opon.

Udostępnij

3
+3
0

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę