Miejsca na parkingi obok Targówka do dzierżawy - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Ciekawa propozycja. Urząd Miejsci w Żywcu oferuje do dzierżawy działki w centrum, z urządzeniem miejsc parkingowych, jako cel tej dzierżawy.

IMAG2528

 Chodzi o działki położone przy ul. Żeglarskiej, odnogi ul. Świętokrzyskiej. Ta pierwsza przebiega półkoliście, a działki położone są na jej końcu, praktycznie tuż za płotem terenów Galerii Targówek i obecnego Targowiska Miejskiego. Wydaje się być zatem atrakcyjną lokalizacją pod - jak pisze "Ratusz" w ogłoszeniu - mieszkalnictwo jednorodzinne z usługami w budynkach oraz wolnostojącymi, tereny zabudowy usługowej usług konsumpcyjnych (obiekty handlowe, gastronomiczne, usługi różne). Celem dzierżawy jest urządzenie ogólnodostępnych miejsc postojowych po zarurowaniu i zasypaniu istniejącego rowu. W centrum miasta a więc gdzieś, gdzie miejsc parkingowych zawsze mało. Powierzchnia przeznaczona do dzierżawy, to 0,07ha, a czynsz miesięczny wynosić będzie 1111 zł. 

Dokładniejszy opis oferty TUTAJ

Udostępnij

1
0
1
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę