Znikają buty - Rysianka reaguje - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Niedawno pisaliśmy o zagrożeniu, jakie może na nas czekać w górach, utracie butów. Jest reakcja Schroniska na Hali Rysiance.

Hala Rysianka zima

Placówka na swoim profilu facebook opublikowała oświadczenie, zawierające ważną informację odnośnie tego procederu, która może utemperuje to negatwyne zjawisko:

"Jest nam bardzo przykro z tego powodu, ale niestety zdarzyła się u nas w schronisku kradzież należących do Turystów butów, suszonych na korytarzu, obok kaloryferów przy drzwiach wejściowych. Ostrzegamy wszystkich Turystów odwiedzających nasze schronisko, ponieważ nie wiadomo czy złodziej nie zechce powtórzyć swojego wyczynu. Zgłosiliśmy kradzież na Policję, mamy nagrania z monitoringu dokumentujące ten przykry fakt, i mamy nadzieję, że szybko uda się znaleźć sprawcę i takie zdarzenia nigdy się nie powtórzą."

Jeden z "Beskidomaniaków" - tak skomentował zajście:

- W naszej grupie zginęły dwie pary i na szczęście znalazł się w grupie zapas dla okradzionych. Jak sobie inni poradzili? Nie wiem. Szczególnie, że w między czasie przyszła zima. W górach ludzie mają co raz droższe buty, warto ich pilnować -  napisał.

 

Udostępnij

6
+5
1
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę