Cierpienie, które trzeba przerwać - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

7-letni Damian z Lipowej cierpi. Zostało niewiele czasu, w czasie którego potrzeba zebrać jeszcze trochę pieniędzy.

chlopiec

 Los potrafi być niesprawiedliwy i okrutny.

"Każdego dnia się o tym przekonujemy, gdy patrzymy na cierpienie naszego syna. Damian urodził się z rozszczepem kręgosłupa, wodogłowiem, porażeniem kończyn dolnych oraz neurogennym pęcherzem. Dzieciństwo naszego syna to ciągłe wizyty u lekarzy i w szpitalu. Damian ma już za sobą kilka operacji m.in. zamknięcia przepukliny oponowo-rdzeniowej, wstawienia zastawki w głowie i wszczepienia prętów magnetycznych kręgosłupa.
Damian nieustannie potrzebuje naszej opieki i rehabilitacji. Cały czas walczymy o to, aby był jak najbardziej sprawny i samodzielny. Niestety mimo intensywnej rehabilitacji czeka nas kolejna operacja w klinice w Aschau w Niemczech. Tym razem lekarze zajmą się nogami Damiana. Niestety koszt operacji przerasta nasze możliwości finansowe, a bez niej nasz syn nie ma szansy rozwijać się prawidłowo i chodzić...
Z całego serca prosimy o pomoc dla naszego dziecka. O niczym innym nie marzymy jak o tym, by zapewnić mu szczęśliwe życie bez bólu. Za wszelką pomoc i wsparcie bardzo dziękujemy." - rodzice Damiana.
Zbiórkę można wesprzeć na stronie:
https://www.siepomaga.pl/damian-kupczak

Udostępnij

9
+8
1

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę