Asp. sztab. Wiesław Piecha zakończył służbę w PSP - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

W środę 28 lutego 2018 roku, w siedzibie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Żywcu odbył się uroczysty apel w związku z przejściem na emeryturę dowódcy Zmiany I. 

W tym dniu po 31 latach służby asp. sztab. Wiesław Piecha odszedł na emeryturę. Rozpoczął służbę 26 lutego 1987 roku. Od dnia 1 stycznia 1999 roku pełnił służbę na stanowisku Dowódcy Zmiany I. Prezentował wysoki poziom dyscypliny. Wzorowo, rzetelnie i odpowiedzialnie wykonywał powierzone mu zadania. W okresie swojej służby kierował wieloma trudnymi i skomplikowanymi akcjami ratowniczymi, w tym akcją ratowniczą w 2012 roku podczas zderzenia osobowego busa z naczepą samochodu ciężarowego, gdzie zginęło 8 osób, a 10 zostało rannych. Jego ofiarna i oddana służba jest wzorem do naśladowania i zasługuje na szczególne wyrazy uznania i szacunku.  Dowódcą zmiany I został st. kpt. Adam Chudy, który dotychczas pełnił obowiązki zastępcy dowódcy zmiany I.

Udostępnij

1
0
1
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę