Policyjny pościg przez Zarzecze - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nawet 5 lat w więzieniu może spędzić 21-letni mieszkaniec powiatu żywieckiego. Mężczyzna, widząc dawane przez mundurowych sygnały do zatrzymania się, zignorował je i pojechał dalej. Uciekając z dużą prędkością wąskimi uliczkami spowodował zagrożenie. 

Policja alkohol i narkotyki

Do zdarzenia doszło w Zarzeczu na ul. Beskidzkiej. Pełniący tam służbę policjanci z żywieckiej drogówki zobaczyli w pewnym momencie jadące z dużą prędkością audi. Dali jego kierowcy sygnał do zatrzymania się, ten jednak zignorował go i pojechał dalej. Po chwili zawrócił i skręcił w jedną z bocznych dróg. Uciekając wąskimi uliczkami z dużą prędkością spowodował zagrożenie w ruchu drogowym Po krótkim pościgu został zatrzymany. Okazało się, że za kierownicą siedział 21-letni mieszkaniec powiatu żywieckiego. Mężczyzna tłumaczył swoją ucieczkę strachem przed utratą prawa jazdy za zbyt szybką jazdę. Policjanci zatrzymali jego uprawnienia. Teraz dodatkowo ze swojego zachowania będzie się tłumaczył przed sądem.

Udostępnij

1
-1
2
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę