Stworzą miejsca pracy - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Chcą pomóc osobom bezrobotnym. Już we wtorek, 20 czerwca Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej rozpoczyna dodatkowy nabór wniosków na stworzenie miejsc pracy w nowej spółdzielni socjalnej. Chętni mogą zgłaszać się do 3 lipca.

startup-593326 960 720

 Kto ma szansę otrzymać dotację?

- Nasz pomysł kierujemy do mieszkańców wiejskich terenów z powiatów cieszyńskiego, bielskiego i żywieckiego - mówią pracownicy OWES. Co ważne, nabór dotyczy tylko stworzenia miejsc pracy dla pięciu osób.

O utworzenie spółdzielni socjalnej mogą starać się osoby fizyczne chcące stworzyć spółdzielnię socjalną osób fizycznych lub osoby prawne planujące utworzenie spółdzielni osób prawnych. Dotacje przyznawane są na stworzenie miejsc pracy dla osób bezrobotnych, które zakwalifikowane są do trzeciego profilu pomocy lub dla niepełnosprawnych.

Dokumenty potrzebne do rekrutacji znajdują się na stronie internetowej Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej w Bielsku-Białej www.owes.bcp.org.pl w zakładce „dokumenty” - „wsparcie powstawania i funkcjonowania przedsiębiorstw społecznych”. Oznaczone są symbolem r2017. W razie pytań można skontaktować się z pracownikami ośrodka pod nr tel. 33 496 02 44.

Udostępnij

3
+3
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę